Verkoopafdeling

De verkoop vindt plaats door onze eigen medewerkers vanuit de vestiging in Apeldoorn. In Italië heeft Ekro een eigen verkoopkantoor. In Spanje, Portugal en Griekenland werken we samen met agenten.

Dagelijks vindt er contact plaats tussen de verkopers en de inkopers, waar ook ter wereld. Deze contacten zijn telefonisch, per fax of per email.

Afnemers worden regelmatig bezocht, maar ook worden contacten onderhouden op diverse internationale beurzen. Om te weten op welke beurzen Ekro binnenkort aanwezig zal zijn klik hier.

Wie is wie?

Herman van Drie

Algemeen Directeur
E-mail: hvandrie@ekro.nl

René van der Rijst

Directeur Verkoop
E-mail: rvdrijst@ekro.nl

Arie Kemink

Sales Manager  
E-mail: akemink@ekro.nl

Paul Beltman

Sales Manager
E-mail:pbeltman@ekro.nl

René Kamphorst

Sales Manager 
E-mail: rkamphorst@ekro.nl

Jaap Bagerman

Sales Manager 
E-mail: jbagerman@ekro.nl

Ludger Paus

Sales Manager 
E-mail: lpaus@ekro.nl

Martin Bode

Sales Manager 
E-mail: mbode@ekro.nl

Ad IJzerman

Sales Manager 
E-mail: aijzerman@ekro.nl

Ronald Veenink

Sales Manager 
E-mail: rveenink@ekro.nl

Andra Heuvelink

Sales Manager 
E-mail: aheuvelink@ekro.nl

Anna van den Berg

Sales Manager  
E-mail: aberg@ekro.nl

Markus Wieteck

Sales Manager  
E-mail: mwieteck@ekro.nl

Yifei Fan

Sales Manager  
E-mail: yfan@ekro.nl

Jean Baptiste Decamps

Sales Manager  
E-mail: JDecamps@ekro.nl